Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 22 grudnia 2013

Garnier Mineral, ActionControl, antyperspirant w kulce i w sprayu

Dzisiaj kilka słów o antyperspirantach z Garniera, a dokładniej o dwóch wariantach wersji Action Control :).


GARNIER, MINERAL DEODORANT, ACTION CONTROL, 48 H ANTYPERSPIRANT W KULCE
Informacje od producenta: 
GARNIER MINERAL:
1-sze dezodoranty mineralne Garniera. Skuteczność 48h. Twoja skóra oddycha.
W dezodorantach Garnier Mineral wykorzystana została opatentowana formuła Pidolatu Cynku. Dzięki swojej czystej formule minerał ten zapewnia skórze wyjątkową ochronę. Aktywny Minerał nie blokuje porów, przez co wspomaga naturalny proces oddychania skóry. Zapewnia komfortowe poczucie suchości przez 48 godzin.

Dezodorant Garnier Action Control to maksymalna efektywność i komfortowe poczucie suchości przez 48h. Chroni podczas upału, uprawiania sportu i w czasie stresu. Ma pielęgnacyjny i długotrwały zapach, pozwala skórze oddychać dzięki zawartości aktywnego minerału. Nawet podczas upału, uprawiania sportu i w czasie stresu, Twoja skóra oddycha. Ochrona utrzymuje się przez 48h.

ACTION CONTROL - skuteczna ochrona: upał, sport, stres
1szy dezodorant Garniera z pochodną aktywnego minerału:
- Ochrona non stop 48 h - czuj się świeżo i sucho aż do 48 h.
- Pozwala skórze oddychać - Twoja skóra oddycha, pozostaje sucha i gładka.
Optymalna tolerancja dla skóry: bez alkoholu, testowany dermatologicznie.

ACTION CONTROL: maksymalna efektywność i komfortowe poczucie suchości od Garniera. Chroni podczas upału, uprawiania sportu i stresu. Skuteczność aż do 48h udowodniona nawet w trudnych warunkach.

Skład: Aqua / Water, Aluminum Chlorohydrate, Ppg-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, Parfum / Fragrance, Iodopropynyl Butylcarbamate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Dimethicone, Limonene, Zinc Pca, Linalool, Beznyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal (F.I.L. C29319/3).

Cena regularna: około 11 zł
Pojemność: 50 mlJeśli chodzi o moje używanie antyperspirantów to przyznam, że w domu zawsze mam taki w sprayu i taki w kulce. Antyperspiranty z Garniera często goszczą na mojej półce głównie ze względu na ich skuteczność. Kupuję je wtedy kiedy są w promocji, a czasami można dostać je za przysłowiowe grosze. Ten opisywany dzisiaj kupiłam kiedyś w Kauflandzie za 5 zł. Produkt dostajemy w plastikowym opakowaniu składającym się z zielonej części na której stoi produkt i gdzie go umieszczono i białej nakrętki. Osobiście chyba wolę takie rozwiązanie jakie proponuje Adidas (kosmetyk stoi na nakrętce) - wtedy nie ma produktu z aplikacją pod koniec opakowania, chociaż pod kątem estetyki podoba mi się to jajkowate coś ;). W każdym razie Garnierowska forma nie jest też zła - opakowanie jest solidne, a kulka obraca się bez problemów. Czasami tylko zbyt dużo produktu przechodzi przez kulkę (może ze względu na rzadką konsystencję). Na szczęście dość szybko on schnie. Zapach wersji ActionControl bardzo lubię i chyba najczęściej wracam właśnie do niej. Zapach ten jest łagodny, kobiecy, delikatny ale zarazem energetyczny i odświeżający. Co ważne nie kłóci się z zapachem perfum. Antyperspirant nie zostawia żadnych białych śladów ani plam (a w obietnicach producenta tego nie ma i swoją drogą zauważam, że kiedy ta obietnica jest to rzadko jest spełniona i odwrotnie). Świetnie chroni przed potem, także w upalne dni (czy 48 h - nie sprawdzałam :)). A jeśli się spocimy to maskuje nieprzyjemny zapach. Nie podrażnia skóry po depilacji i nie przesusza jej. Jedno opakowanie wystarczy na ponad miesiąc używania (ja używam zamiennie z antyperspirantem w sprayu, więc jest to dłuższy okres). Co mogę więcej napisać? Udany produkt do którego jeszcze wrócę :). Brak oceny maksymalnej to efekt nie do końca udanego opakowania.


Ocena: 9/10
(za zapach, cenę, skuteczne działanie, wydajność)

GARNIER, MINERAL DEODORANT, ACTION CONTROL, 48 H ANTYPERSPIRANT W SPRAYU
Informacje od producenta:
GARNIER MINERAL: 
1-sze dezodoranty mineralne Garniera. Skuteczność 48h. Twoja skóra oddycha.
W dezodorantach Garnier Mineral wykorzystana została opatentowana formuła Pidolatu Cynku. Dzięki swojej czystej formule minerał ten zapewnia skórze wyjątkową ochronę. 

Aktywny Minerał nie blokuje porów, przez co wspomaga naturalny proces oddychania skóry. Zapewnia komfortowe poczucie suchości przez 48 godzin.

Dezodorant Garnier Action Control to maksymalna efektywność i komfortowe poczucie suchości przez 48h. Chroni podczas upału, uprawiania sportu i w czasie stresu. Ma pielęgnacyjny i długotrwały zapach, pozwala skórze oddychać dzięki zawartości aktywnego minerału.

ACTION CONTROL - skuteczna ochrona: upał, sport, stres
1szy dezodorant Garniera z pochodną aktywnego minerału:
- Ochrona non stop 48 h - czuj się ciągle świeżo i komfortowo aż do 48 h.
- Pozwala skórze oddychać - Twoja skóra oddycha, pozostaje sucha i gładka.
Optymalna tolerancja dla skóry: bez alkoholu, testowany dermatologicznie.

Garnier Mineral jest wzbogacony w pochodną aktywnego minerały, aby zwiększać skuteczność dezodorantu. Garnier Mineral wyjątkowo długotrwale reguluje pocenie, a Twoja skóra może oddychać.

ACTION CONTROL: maksymalna efektywność i komfortowe poczucie suchości od Garniera. Chroni podczas upału, uprawiania sportu i stresu. Skuteczność aż do 48h udowodniona w ekstremalnych warunkach. Pielęgnacyjny i długotrwały zapach.

Skład: Isobutane, Cyclopentasiloxane, Aluminum Chlorohydrate, Triethyl Citrate, Parfum/Fragrance, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Stearalkonium Bentonite, Dimethiconol, Limonene, Zinc Pca, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, (F.I.L. C32013/1).

Cena regularna: 10-11 zł
Pojemność: 150 ml


O tym produkcie mogę napisać tylko pozytywne słowa. Opakowanie standardowe dla Garniera - proste, wygodne w użyciu, o pojemności 150 ml. Dozownik się nie zacina i dobrze psika. Zapach jest przyjemny, delikatny, odświeżający i nie kłócący się z zapachem perfum, czyli identycznie wygląda ta kwestia jak w przypadku kulki. Produkt nie powoduje powstawania białych śladów (ani żadnych innych) na ubraniach, chociaż przyznam, że zużyłam kilka opakowań tej wersji i przy jednym opakowaniu kilka razy pojawiły się białe ślady niestety, ale chyba to był po prostu felerny egzemplarz. Antyperspirant dobrze chroni przed potem (czy 48 h ciężko mi stwierdzić :P), nie podrażnia skóry po goleniu i jest wydajny. I to tyle - więcej nie potrafię napisać. Po prostu polecam! :)
Ocena: 9,5/10
(za zapach, działanie, wydajność, opakowanie)
2 komentarze: